O Nás

 MUDr. Renata Mészárosová - lékařka

foto renata Meszarosova1

Absolvovala obor stomatologie na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v roce 1995. Atestaci 1. stupně získala v roce 1998. Od roku 1998 je také držitelkou Osvědčení odbornosti Praktický zubní lékař, které pravidelně obnovuje. Pravidelně se účastní vzdělávacích stáží, seminářů i kongresů.

 

 

 

 

MDDr. Kristýna Vitovská - lékařka

foto renata Meszarosova1

Absolvovala obor Zubní lékařství LF UP v Olomouci roku 2015. Účastní se systematického vzdělávání v oboru chirurgie a implantologie. Pravidelně dochází na vzdělávací akce se zaměřením na paradontologii a protetické ošetření.

 

 

 

 

Gabriela Janoušková DIS. – dentální hygienistka

foto_gabriela_janouskova

Střední zdravotní školu studovala Praha 5 - Dušková 1987-1991, ukončena maturitou jako dětská zdravotní sestra, poté Vyšší odborná škola zdrav. pro dentální hygienistky v Praze 2002-2005.

 

 

 

 

Andrea Hlavničková - sestra

foto andrea hlavackova
Střední zdravotnická škola ukončena v roce 1996. Absolvovala také Institut pro další vzdělávání ve zdravotnictví v Brně. Pomaturitní studium ukončeno v roce 2002.

 

 

 

 

Anna Sažněva - sestra

foto andrea hlavackova
Zdravotní sestra s dlouholetou praxí na zubním oddělení, chirurgii, ortopedii. Pravidelně se účastní vzdělávacích akcí ve zdravotnictví a poskytování první pomoci.