dle lékaře    Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přístrojové vybavení

Stomatologická souprava A-dec -500 - USA

A-dec 500 kombinuje v jednom inovačním systému vynikající pohodlí pro pacienta, nejsnadnější přístup pro lékaře a plnou integraci.

Adec500


V ordinaci máme plně integrovanou intraorální kameru, dva elektrické motory, ultrazvukový odstraňovač zubního kamene – PIEZON NO-PAIN TECHNOLOGY s led osvětlením to vše v jednom systému s lepší organizací pracovního prostoru.

Cíl: Pohodlí pro pacienty

Dle výsledků vědeckého výzkumu v oblasti mapování tlakových bodů byla doporučena ideální kombinace vynikajícího přístupu k ústní dutině a luxusního pohodlí pro pacienta.

 

Mapování tlakových bodů zjistit klíčová místa na křesle, která musí mít tvar poskytující více podpory. Přestože polstrování v některých místech není silnější než 25 mm, zajišťuje pohodlnou oporu pro celé tělo pacienta.Panoramatický rentgen zubů (OPG) – PaX-i od firmy VATECH

Panoramatický rentgen zubů (OPG) nabízí přehledné a podrobné zobrazení celé čelisti v rámci jednoho skenu. Moderní panoramatické rentgeny VATECH díky neustálému technologickému pokroku nabízí rentgenové snímky zcela revoluční kvality. Mohou se pochlubit například unikátní technologií automatického zaostřování snímků při nesprávném umístění pacienta.Intraorální zubní rentgen VATECH

rentgenVATECH

Intraorální zubní rentgeny patří k základnímu vybavení zubní ordinace. Princip snímání u našeho typu rentgenu je na základě moderního digitálního snímače (Radioviziografie – RVG). Díky možnosti předem naprogramovaného nastavení se zjednodušuje proces snímání.

 

 

 

 

LABOMED mikroskop Prima

 

Model PRIMA DNT firmy Labomed klade důraz především na precizní optický systém a použití kvalitního LED osvětlení o vysoké intenzitě svítivosti.

Mikroskop Labomed Prima wall

DIAGNOcam™️

 

Digitální kamera s technologií DIFOTI dokáže diagnostikovat kazy i praskliny

KaVo DIAGNOcam je první kamerový systém, který používá přímo samotnoumotnou strukturu zubu k diagnostice kazu.

VECTOR PARO – výrobce - Dürr Dent

VECTORPARO


Vector Paro je dalším vývojovým stupněm Vectorové léčebné metody paradentózy bez bolesti, která výrazně změnila léčbu paradentózy - ve prospěch pacientů. Využívá tzv. vectorový princip, jehož hlavní charakteristikou je pohyb nástroje rovnoběžně s osou povrchu kořene, bez otřesů s jemným odstraněním biofilmu, bakterií a vkladů. Cílem je hladké a čisté a především citlivé provedení.

 

 

 

Raypex 6 - apexlokátor

Raypex

 

Nejmodernější přístroj na zobrazování délky kořenového kanálku a polohu kořenového nástroje v něm.
Funguje pomocí multifrekveční technologie. Výhody: dobře viditelný displej, akustické ohlášení dosažení apexu.

 

 

VDW SILVER RECIPROC

VDWSILVER

 

Endomotor pro inovativní reciproční a klasické rotující systémy NiTi na strojové opracování kořenového kanálku.

 

 

Bonart - vysokofrekvenční kauter

Bonart

 

Využívá principu vysokofrekvenčního proudu o frekvenci 2 MHz. Volbou pracovního režimu v závislosti na typu proudu nachází uplatnění při odstranění hyperplazické gingivy, zpřístupnění subgingiválního kazu a hemokoagulaci.

 

  

 

SDI Radii Plus polymerační lampa LED a příslušenstvím

SDIRadiiPlus

 

Radii Plus je výkonná, bezdrátová LED lampa pro polymerizaci kompozitů, které obsahují iniciátor kafrchinon. Radii Plus vydává velmi silné modré světlo, vlnové délky 440 – 480nm. Radii Plus umožňuje nastavit režim „RAMP“ , počáteční stoupající intenzitu světla, aby se minimalizovalo smršťování kompozitních materiálů.

Disponujeme také bělicím obloukem. Bělicí oblouk je určen pro podporu různých typů ordinačního bělení.